Ankara Dershane

            Ankara Dershane  uygun fiyatlara Ankara’nın merkezinde eğitim alabileceğiniz kurumların başında gelen kurumlar arasındayız. 2018-2019 eğitim-öğretim  sisteminde araştıran, sorgulayan, bilinçli, maddi ve manevi değerlere sahip çıkan, Atatürk ilke ve inkılaplarının bilincinde, saygılı nesiller yetiştirmek hedefindeyiz. Eğitimi, bilgileri kitaptan İnternet ya da pek çok kaynaktan alabiliriz. Ancak maddi manevi değerlerin eğitimi çok önemlidir ve her yerde alınmaz. Derslerin yanında geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızı manevi değerlerin eğitimlerini de öğretmeliyiz. Vicdanlı, merhametli, saygılı, modern, sürekli araştıran, hazır bilgiyi almayı değil bilgi için çabalayan öğrenciler yetiştirmeyi amaçlamaktayız. Yeni eğitim sisteminde öğrenci merkezli eğitim sistemi benimsemekteyiz. Bu sistemde bilgiye ulaşmak için çabalayan öğrencidir. Dersi öğretmenden hazır almayıp gerekli olan bilgi için çabalayan öğrencidir.

Ankara eğitimin başkentidir. Gerek şehir dışından gerekse yurt dışından pek çok öğrenci Ankara’ya eğitim için gelmektedir. Bir çoğu üniversite eğitimi almak için gelmektedir. Ancak iyi bir üniversite kazanmak için dershane olarak Ankara Dershaneleri tercih edilmektedir. Hayal edilen mesleğimize kavuşmak  için iyi bir üniversite kazanmanın gerekli olduğu gerçeği inkar edilmez bir gerçektir. Bu durumun farkında olan insanlarda bilinçli olarak iyi bir dershaneye gitmeyi istemektedirler. Bunların hepsi bir araya gelince iyi bir gelecek, standartların üstünde bir hayat yaşamanın ve rahat etmenin ucu sonunda iyi bir dershaneye dayanmaktadır. Kurumumuz  öğretmen kadrosu,  yayınlar, idare personelle birlikte öğrencilerin ihtiyaç duyabileceği bütün eğitimleri veriyoruz. Verilen dersler, genel tekrarlar, soru çözümleri, birebir etütlerle öğrencileri sınava en iyi şekilde hazırlamaya çalışmaktayız.

            Ankara Dershane öğrencileri birçok eğitim daha vermektedir. Bunları saymak gerekirse;

 • Hızlı okuma teknikleri
 • Tarih ve coğrafya şifreleri
 • Hafıza eğitimi
 • Meslek seçimi dersleri
 • Verimli ders çalışma
 • Diksiyon çalışmaları
 • Sınav kaygısı eğitimi
 • İletişim öğrenme ilkeleri
 • Beden dili eğitimi
 • Test teknikleri
 • Dikkat geliştirme teknikleri

Bu teknikler öğrencilere başarı getirecek eğitimlerdir. Verilen eğitimler sayesinde öğrenciler hem ders başarılarını yükseltmekte hemde  sınav başarıları artmaktadır. Öğrenciler sınav esnasında yaşadıkları kaygı ve heyecan sebebiyle başarısız olabilmektedir. Bunun önüne geçebilmek için öğrencilere rehberlik ve koçluk eğitimi vermek gerekir. Bizde öğrencilerimize ihtiyaç duydukları bu hizmeti vererek başarılı olmalarını sağlıyoruz. Siz de bizlerle tanışıp başarıya bir adım ileri daha yaklaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?