ANKARA DERSHANELER 2018

Ankara dershaneler 2018 2008 yılında başlayan eğitim hayatına 10 yıldır devam etmektedir. Öğrencilerin iyi bir eğitim alması için eğitim aldıkları kurum çok önemlidir. Maddi ve manevi değerlere bağlı, ülkesini devletini seven, vicdanlı, merhametli, iyi kalpli, hoşgörülü, çalışkan, başarılı, azimli öğrenciler yetiştirmek için eğitim veren bir kurumdur. Ülke olarak gelişmemizi devam ettirmemiz, daha iyi yarınlara ulaşmamız, daha parlak bir gelecek için okuyan, araştıran, sorgulayan, ülkesine-devletine sahip çıkan öğrenciler yetişmek çok önemlidir. bunu da en iyi şekilde yapan kurumların başından Odtülüler Dershaneleri gelmektedir. Öğrencileri yetiştirmek için gerekli olan tüm imkanlar sağlanmaktadır. Dershaneler Ankara’da çok fazladır. Bu da dershanelerin eğitimlerini ve hizmetlerini artırmaları gerekir ki daha çok öğrenci tarafından tercih edilmelerini sağlar.

Ankara dershaneler 2018 10 yıldır öğrencilere en iyi eğitimi vermek için kendini ve imkanlarını geliştirmektedir. 2008 yılında Kızılay merkezde dershane eğitime başlamıştır. 10 yıldır şubelerine yenilerini eklemektedir. Ankaradaki dershaneler Ankara’nın pek çok yerinde şubesi bulunan bir kurumdur. Etüt merkezi, dershane, temel lise eğitimi veren kurum özel okul ve kolej planları da bulunmaktadır. Öğrenciler için en iyisini düşünen Odtülüler Dershaneleri hizmetlerine her gün bir yenisini eklemektedir. Her şey öğrenciler içindir. Öğrencilerin hak ettikleri eğitimi almaları için sürekli gelişim ve değişimi amaçlamaktadır.

Ankara dershaneler 2018 butik dershanecilik anlayışıyla eğitim vermekte olup, sınıflar 12 kişiliktir. 12 kişilik sınıflar verimli ders işlenilmesi için en ideal sınıf mevcududur. Öğrenci sayısının az olması öğrenci merkezli eğitim anlayışıyla ders işlenilmesini sağlamaktadır. Kalıcı öğrenmelerin gerçekleşmesi için öğrencinin ders işleme sürecinde aktif olması gerekir. Sadece öğretmenin ders anlattığı eğitim anlayışında, öğrenci sürekli ders dinlediğinde bir süre sonra dikkati dağılmaktadır. Dikkati toplamak, konsantrasyonu uzun süre korumak zorlaşmaktadır. Bu yüzden öğrencinin sık sık derse katılması, çoğu zaman soruları kendisinin çözmesi gerekir. Bu da en güzel 12 kişilik butik sınıflarda mümkündür. Öğrenci derse katılabilir, istediği zaman soru sorabilir. İdeal olan sınıf mevcudu 12’dir. Öğretmen sınıfa hakimiyet konusunda da daha iyi olur. Sınıfta istenmeyen disiplin sorunları yaşanmaz. Disiplin sorunu yaşansa bile çözmek, sorunlarla baş edebilmek çok kolaydır. Kısa sürede çözülür.

Bir önceki yazımız olan ANKARA DERSHANE ÖNERİLERİ 2018 başlıklı makalemizde 2018 Ankara dershane önerileri, Ankara dersane önerileri 2018 ve Ankara dershane önerileri 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?