ANKARA DERSHANELER

Ankara, Türkiye’nin başkenti olduğu gibi eğitiminde merkezi olan bir ildir. Öğrencilere sağladığı birçok eğitim imkanı nedeniyle Ankara dışından da pek çok öğrenci tarafından tercih edilen illerin başında gelen bir ildir. İyi eğitim almak bütün öğrencilerin hakkıdır. Ancak çeşitli sebepler nedeniyle birçok öğrenci eğitim hakkından faydalanamamaktadır. Maddi imkansızlıklar ve çoğu ildeki eğitim yetersizlikleri nedeniyle öğrenciler eğitim hizmetinden doğru düzgün yararlanamıyorlar. Ankara’da pek çok dershane bulunmaktadır. Bu dershaneler gerek verdikleri eğitim hizmeti gerekse sağladıkları olanaklarla pek çok öğrenci ve veli tarafından tercih edilmektedir. Ankara’nın merkezinde yer alan eğitim kurumlarıyla gerek Ankara’nın pek çok ilçesinden gerekse Ankara dışından pek çok öğrenciyi ağırlamaktadır. Ankara dershaneler Ankara merkezli eğitim kurumu ve işinin uzmanı kadrosu ve eğitim hizmetleriyle pek çok öğrenciye uygun ödeme kolaylıklarıyla öğrencilerin hizmetindedir.

Eğitim başkenti Ankara  sınavlarına öğrencilerini en iyi şekilde hazırlamaktadır. Deneyimli ve eğitimli öğretmenleri, başarı odaklı çalışanları ile ulaşımın çok kolay olduğu merkezdeki kurumlarıyla öğrencilerin hizmetindedir. Öğrenci merkezli kurumlarımızda amaç öğrencilerin okul ve sınavdaki başarılarını en yüksek noktalara çıkararak onları en iyi üniversitelere yerleşmelerine yardımcı olmaktır. 10.sınıf öğrencilerin ortaöğretimden ve lisenin ilk yılından aldığı eğitimin eksikliklerini tamamlayıp son iki yılının en iyi performansla geçmesi için çok önemlidir. Odtülüler Dershanesi ortaokuldan ayrılan liseye ilk adımı atan öğrencilerin eğitim imkanlarını sağlayan ve sağladığı pek çok imkana rağmen fiyat olarak çok uygundur.

Ankara dershaneler olarak öğretmen kadromuz sağladığımız imkanlar öğrencilerin yüzünü güldürmektedir. Sınav sürecinde olan pek çok öğrenci stres ve kaygı yaşarlar. Dershane olarak öğrencilerimizin bu kaygılarını azaltacak etkinliklerle karşınızdayız. Rehberlik saatlerinde uyguladığımız etkinliklerle kaygı düzeylerini minimize ederek onları mutlu etmeye çalışıyoruz. Sadece okul içinde değil okul dışında da pek çok etkinlik faaliyetleri düzenliyoruz. Üniversite gezileri, sinema, tiyatro, piknik gibi pek çok etkinlik düzenleyerek öğrencilerimizi memnuniyetini sağlıyoruz. Öğrencilerimiz bu etkinliklerle eğlenerek sınav kaygılarını düşürmeye çalışıyoruz. Rehberlik ve öğrenci koçluk hizmetleriyle öğrencilerin kendilerine güvenmelerini ve farkındalık kazanmalarını sağlıyoruz. Amacımız öğrencilerimizin en iyi okullara yerleşebilmeleridir.

Bir önceki yazımız olan KIZILAYDAKİ DERSHANELER başlıklı makalemizde Ankara Kızılaydaki dersaneler, Ankara Kızılaydaki dershaneler ve Kızılaydaki dersaneler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?