ANKARA MEZUN DERSHANELERİ

Ankara mezun dershaneleri mezun öğrenciler için planlı ve yoğun bir program uygulayarak onların sınavlarda başarılı olmalarını sağlamaktadır. Öğrenciler başarısı her şeyden önce gelmektedir. Mezun öğrenciler yaz kamplarını alınarak program başlatılmaktadır. Öğrencilerin büyük bir kısmının sayısal derslerde sıkıntıları vardır. Öğrencilerimiz sayısal derslerden ek derse, etüte daha çok ihtiyaç duyarlar. Öğrencilerin sorunlu derslerini çözebilmek için yaz tatilinden itibaren çalışma programı ayarlanmaktadır. 1 ay boyunca haftanın dört günü öğrenciler 09.30-17.00 saatleri arasında yaz kampı vardır. Bu saatler arasında matematik, fizik, kimya, biyoloji gibi sayısal dersler için program yapılmaktadır. Sabah 09.00’da başlayan programda öğlene kadar konu anlatımları yapılmaktadır. Öğlen yemek arasından sonra ise öğretmen gözetiminde soru çözümleri gerçekleştirilmektedir. Konu taramaları, testlerle öğrencilerin anlamadıkları noktalar anında tespit edilmektedir. Öğrenciler öğretmenleriyle bol bol soru çözdükleri gibi, kendilerininde soru çözmeleri için zaman tanınır. Öğretmen gözetiminde soru çözen öğrenci yapamadığı soruları anında öğretmenine sorabilmektedir.

Ankara mezun dershaneleri öğrencileri tüm insanların eğlendiği yaz tatilinde öğrencilerine eksiklerini kapatma, yaz döneminde iyi bir eğitim alma imkanı sunulmaktadır. Mezun olan öğrenciler, son sınıfta iyi bir üniversite kazanamadıkları için yoğun stres ve kaygı yaşamaktadır. Yaşadıkları zaman kaygı ve maddi kaygılar nedeniyle istedikleri üniversiteyi artık kazanmak isterler. Bu sebeple öğrencilere iyi bir programla ve rehberlik destekleriyle eğitim verilmektedir. Ankaradaki dershaneler genellikle mezun öğrencileri bölümlerine göre sınıflara ayrılmaktadır. Ayrıca öğrenciler eğitime başlamadan önce düzey belirleme sınavlarına alınmaktadır. Bu sınavdan sonra öğrenciler seviyelerine uygun sınıflara alınmaktadır. Butik dershanecilik anlayışına sahip bir kurum olmaları sebebiyle sınıflarda öğrenci mevcutları 12-15 kişidir. Öğrencilerin eğitim ve öğretimden verim alabilmeleri için sınıf mevcudunun az olması gerekmektedir. Az sayıda öğrenciyle daha verimli ders işlenir.

Ankara mezun dershaneleri Ankara Kızılay’daki dershanesiyle Ankara’nın pek çok ilçesinden öğrencinin tercih ettiği öncü kuruluşların başında gelmektedir. Öğrenciler ve veliler tarafından çokça tercih edilme nedenleri arasında öğrencilere verilen kaliteli eğitim gelmektedir. Öğretmenler alanında uzman ve deneyimlidir. Ayrıca diğer tüm personelde öğrencinin eğitimden daha iyi bir verim alabilmesi için fedakarca çalışmaktadır. Kurumda herkes üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışmaktadır. Öğrencilerin başarısı için kurum, öğrenciler ve veli işbirliğiyle özverili bir çalışma yürütülmektedir.

Bir önceki yazımız olan ANKARA DERSHANE FİYATLARI 2018 başlıklı makalemizde Ankara 2018 dersane fiyatları, Ankara 2018 dershane fiyatları ve Ankara dersane fiyatları 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?