KIZILAYDAKİ EN İYİ DERSHANELER

Ülkemizin daha ileri seviyelere ulaşması, bilimsel, teknolojik, ekonomik ve sanatsal anlamda ilerlemesi için çok önemlidir. Ülkemizin daha aydınlık bir geleceğe ulaşması için eğitime yatırım yapılmalıdır. Okullarda öğrencilere verilen dersler çoğu zaman yeterli olmamaktadır. Öğrenciler kalabalık sınıflarda ders işledikleri için çoğu zaman sınıfta yaşanan disiplin sorunları sebebiyle derslerden verim sağlanamamaktadır. Öğrenciler çoğu zaman derslerde konuşamazlar, soru soramazlar, anlamadıklarını rahatlıkla dile getiremezler. Sınıf kalabalık olduğu için öğretmen merkezli bir eğitim sistemi yürütülmektedir. Kızılaydaki en iyi dershaneler arasında 2009’dan beri eğitim veren Odtülüler Dershanesi gelmektedir. Dershane 10 yıllık deneyimle birlikte öğrenciler için kaliteli bir eğitim vermektedir. Mükemmeliyetçi bir eğitim anlayışıyla öğrencileri için her türlü fedakarlığı göstermektedir.

Odtülüler Dershanesi Ankaradaki dershaneler içerisinde uzman eğitimci kadrosu, butik sınıfları, özgün kaynakları ile öğrenciler için en iyisini vermeyi hedeflemektedir. Dershane öğretmen seçimi konusunda titiz bir kurumdur. Çünkü öğretmenler öğrencilere okulu, okumayı sevdiren insanlar ya da okuldan, okumaktan nefret ettiren insanlar olabilir. Öğretmenler her zaman gülen yüzleri, sıcacık gönülleri, hoşgörüleri, sabırları, anlayışlı tavırları ile öğrencilerine öncelikle onların iyi birer insan olarak yetiştirmelidir. Öğrencilerini merhametle yetiştirmelidir. Kızılaydaki en iyi dershanelerden biri olmasının öncelikle sebebi de öğretmenlerinin öğrencilere sadece akademik bilgiler sunmaları değil; ayrıca onların iyi bir insan olarak eğitim almalarını da sağlamaktadırlar. Dershane öğrencilere sadece akademik anlamda değil gelişimi için her türlü gelişimleri desteklenmektedir.

Odtülüler Dershanesi 10 yıllık deneyimle öğrencilere koçluk eğitimi veren bir  butik dershanedir. Öğrencilerine 12 kişilik sınıflarda öğrenci merkezli bir eğitim veren bir kurumdur. Öğrenciler için koçluk eğitimi vererek öğrencilerinin kendilerini iyi bir şekilde tanımaları, kendi özelliklerine uygun alan seçimi yapmaları, severek yapabilecekleri bir mesleği seçmeleri için iyi bir rehberliğe ihtiyaç duyarlar. Öğrenciler rehberlik etkinlikleriyle kendilerini daha iyi tanırlar. Geliştirebilecekleri yönlerini, güçlü desteklenmesi gereken özelliklerini keşfederler. Kızılaydaki en iyi dershaneler arasında olmak emek, çalışma ve kaliteye bağlıdır. Öğrenciler için özverili çalışılarak, öğrencilere güvenerek onların başarabileceklerine inanmak gerekir. Öğrencilere biz güvenirsek öğrenciler de kendilerine inanırlar ve başarmak için çabalarlar. Her öğrencinin başarılı olabileceği bir alan ve meslek vardır. Önemli olan iyi yönlendirilmeleri ve öğrencilerin desteklenmeleri gerekir.

Bir önceki yazımız olan ANKARADAKİ EN İYİ DERSHANELER SIRALAMASI başlıklı makalemizde Ankaradaki en iyi dersaneler sıralaması, Ankaradaki en iyi dershaneler sıralaması ve En iyi dersaneler sıralaması Ankara hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?